Заморожувати кабачки на зиму я пробувала по-різному. Але я знайшла “свій” спосіб заморожування! І тепер тільки так і заморожую шинки на зиму. Заморожування в такий спосіб повністю зберігає смакові якості кабачка і після розморожування він не перетворюється на “кашу”.

Для заморожування відбираю молоді, сокові, невеликі за розміром кабачки. Шкірку у таких кабачків зрізати не потрібно, відповідно чистити від насіння теж.

Заморожую кабачки тепер тільки так, і більше жодної "каші" після розморожування: мій улюблений спосіб заготівлі кабачків на зиму

Добре промиваю кабачки та просушую від вологи. Нарізаю кабачки тонкими кружальцями (можна нарізати тонкими пластинами – зимою я готовлю фаршировані рулетики та подаю на новорічний стіл).

Кабачки трохи солю, добре перемішую.

Обжарюю на невеликій кількості олії з двох сторін до рум’яності. Можна обжарити на сковороді гриль, вийде гарніше.

Після обсмажування перекладаю кабачки на паперові рушники, щоб вони вбрали надлишки олії.

Потім беру тацю та застилаю його харчовою плівкою. Розкладаю кабачки на таці в одну кулю і прибираю в морозилку до повного замерзання.

Після чого заморожені кружечки перекладаю у відповідний контейнер, закриваю його кришкою та забираю у морозилку для подальшого зберігання.

Заморожую кабачки тепер тільки так, і більше жодної "каші" після розморожування: мій улюблений спосіб заготівлі кабачків на зиму

Кабачки за такого способу заморозки зберігаються в морозилці до 10 місяців, температура в морозилці має бути -18 градусів.

Перед подачею кабачки дістаю з морозилки і не розморожуючи підігріваю в мікрохвильовій печі або на сковороді, готовлю класичний соус: сметана, чеснок, кріп, сіль, чорний перець і подаю як закуску з соусом або як гарнір.

Отак я тепер заморожую кабачки! Спробуйте – вам сподобається такий спосіб заморожування.

Ви також можете насолодитися:

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *